آژانس مسافرتی دلژین سفرآژانس مسافرتی دلژین سفر

آژانس مسافرتی دلژین سفر

اولین آژانس متخصص کروز در ایران

۰۲۱-۲۲۰۰۱۲۱۲

تفریح با کودکان در سفر نوروزی به دبی

تفریح با کودکان در سفر نوروزی به دبی

تفریح با کودکان در سفر نوروزی به دبی

دبی یکی از مقصدهای محبوب برای ایرانیانی است که می‌خواهند کشورهای خارجی را برای سفر نوروزی انتخاب کنند. شاید فکر کنید دبی برای سفر خانوادگی و همراه با بچه‌ها مناسب نباشد؛ ولی اینطور نیست. این شهر جاذبه‌های فراوانی دارد که برای سنین مختلف، مناسب است. گرچه مهم‌ترین جاذبه‌های شهر را مراکز خرید آن تشکیل می‌دهند؛ ولی بچه‌ها نیز در این سفر بی‌نصیب نمی‌مانند.

پارک‌ها و ریزورت‌های دبی

پارک‌ها و ریزورت‌های دبی جاذبه‌های فراوانی برای کودکان و نوجوانان دارد. موشن‌گیت، بالیوود پارکس و لگولند از جمله پارک‌های موضوعی بزرگی است که بچه‌ها می‌توانند از حضور در آن‌ها لذت ببرند و لحظات شادی داشته باشند. سفر نوروزی به دبی می‌تواند یک سفر خانوادگی جذاب باشد و همه‌ی اعضای خانواده از آن لذت ببرند.

دنیای ماجراجویی IMG

دنیای ماجراجویی IMG یکی از جدیدترین و هیجان‌انگیزترین پارک‌های موضوعی دبی است. در این پارک جاذبه‌های فراوانی نه تنها برای بچه‌ها بلکه برای همه‌ی اعضای خانواده وجود دارد.

2
ساحل کایت بیچ

این جاذبه، یکی دیگر از جاذبه‌های مهم دبی برای خانواده‌ها است. در این مجموعه، بچه‌ها می‌توانند از اسکیت، شنا، جمع کردن صدف‌ها، خوردن صبحانه، ناهار و شام لذیذ در کنار خانواده لذت ببرند. چشم‌اندازهای زیبایی از برج العرب از اینجا پیدا است.

OliOli

مجموعه تفریحی OliOli پر از سرگرمی‌ها و تفریحات جذاب برای بچه‌ها است. در این مجموعه حتی می‌توانید مهمانی‌های تولد برای بچه‌ها بگیرید. این مجموعه برای بچه‌های ۲ تا ۱۱ سال در نظر گرفته شده است.

سیتی واک

سیتی واک یکی از مناطق خرید محبوب در دبی است که تفریحات زیادی برای بچه‌ها دارد. بخش تفریحی این مجموعه، از چند قسمت تشکیل شده که هر کدام برای سنین مختلف در نظر گرفته شده است. بخشی از آن بازسازی یک جنگل بارانی است که بیش از ۳ هزار نوع گیاه و حیوان مختلفی در آن نگهداری می‌شود.

پارک آبی آکواونچر

در پارک آبی آکواونچر، هم کودکان و هم بزرگسالان از جذاب‌ترین تفریحات آبی لذت می‌برند. تفریحات هیجان‌انگیز این پارک برای سنین مختلف در نظر گرفته شده است. حتی برای بچه‌های خیلی کوچک‌تر یک محدوده‌ی مخصوص وجود دارد تا در امنیت کامل، از بازی کردن لذت ببرند.

3
کیدزانیا

کیدزانیا در دبی مال قرار دارد. این تفریحگاه جذاب و خلاقانه، فرصتی به بچه‌ها می‌دهد تا شغل‌های بزرگ‌ترها را امتحان کنند. کیدزانیا در واقع یک مجموعه‌ی تفریحی و آموزشی است. هر کدام از بچه‌ها می‌توانند شغل مورد علاقه خود را انتخاب کنند و در این شهر خیالی کوچک، نقش‌های خود را ایفا کنند.

کویر دبی

برای اینکه تجربه جذاب و به یادماندنی در دبی داشته باشید، کویرگردی در دبی را فراموش نکنید. شتر سواری و اسب‌سواری و سافاری بیابان از تجربه‌های جذابی است که می‌توانید در کویر دبی داشته باشید. این تجربه‌ای است که قطعا بچه‌ها نیز از آن لذت می‌برند. حتی می توانید یک شب در کویر، در چادرهای سنتی، زیر ستاره، لذت برید.

4
خلیج دلفین (
Dolphin Bay)

در این جاذبه‌ی دیدنی دبی می‌توانید این حیوانات دوست داشتنی یعنی دلفین‌های زیبا را از نزدیک ببینید. خلیج دلفین، یکی از بهترین و جذاب‌ترین زیستگاه‌های دلفین‌ها در کل دنیا است. اینجا فرصتی عالی برای آموزش به بازدیدکنندگان است و در مورد اهمیت حفظ این حیوانات و تلاش برای حفظ محیط زیست، توضیحاتی به بازدیدکنندگان ارائه می‌کند. از همه مهم‌تر اینکه این جاذبه، برای بچه‌ها بسیار جذاب است و از حضور در آن لذت می‌برند.

پیست یخ دبی

پیست یخ در وسط بیابان عجیب به نظر می‌رسد ولی دبی، شهر عجیب‌ترین و بزرگ‌ترین‌ها است. این پیست یخ در دبی مال قرار دارد و برای همه‌ی اسکیت‌بازها در سنین مختلف و با مهارت‌های مختلف در نظر گرفته شده است. برای همه‌ی بچه‌ها در سنین مختلف تفریحی در این پیست وجود دارد.

پارک آبی وایلد وادی

در پارک آبی وایلد وادی، بیش از ۳۰ جاذبه‌ی هیجان‌انگیز و عالی برای کل اعضای خانواده وجود دارد. ترن هوایی‌های آبی، انواع استخرها و سرسره‌ها، از جمله جاذبه‌های این پارک آبی است که همه‌ی سنین و سلیقه‌ها را راضی می‌کند. بازدیدکنندگان جوان‌تر، از قسمت مخصوص به خودشان و جاذبه‌های پرهیجان‌تر لذت می‌برند.

5
پارک واقعیت مجازی دبی

پارک واقعیت مجازی دبی، جدیدترین جاذبه‌ی دبی مال است. در این پارک جذاب هم‌زمان از تکنولوژی‌های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده لذت می‌برید. در این پارک هم برای افراد مختلف در سنین مختلف، جاذبه‌های متنوعی وجود دارد و فقط مخصوص یک سن و سال خاص نیست. همراه با همه اعضای خانواده می‌توانید از حضور در این جاذبه لذت ببرید.

۱۳ اسفند ۱۳۹۷

نظرات

تبلیغات
خبرنامه

خبرنامه