آژانس مسافرتی دلژین سفرآژانس مسافرتی دلژین سفر

آژانس مسافرتی دلژین سفر

اولین آژانس متخصص کروز در ایران

۰۲۱-۲۲۰۰۱۲۱۲

هواپیماهای شخصی افراد مشهور جهان

هواپیماهای شخصی افراد مشهور جهان

ایرباس ۳۸۰ شاهزاده الوائید بن طلال

یرباس ۳۸۰ بزرگترین هواپیمای مسافربری جهان بوده که برای بیش از ۶۰۰ مسافر در دو طبقه طراحی شده است. این یک انتخاب واضح برای شاهزاده سعودی که از جمله میلیاردرهای عربستان نیز می باشد بود. او علاوه بر ۲۰۰ میلیون دلاری که برای خرید این ایرباس پرداخت کرده، ۳۰۰ میلیون دلار دیگر نیز برای اضافه کردن تجهیزات و امکانات مورد نظرش پرداخت کرده است تا یکی از هواپیماهای شخصی افراد معروف در جهان را داشته باشد.


Image result for ‫ایرباس ۳۸۰ شاهزاده الولید بن طلال‬‎

امبرائر لگاسی ۶۵۰ جکی چان


هنگامی که او خود را در آخرین فیلم کمدی اکشنی که بازی کرده بود از بالای ساختمان به پایین انداخت، هنگ کنگ برای تقدیر از او یک فروند هواپیمای امبرائر را به او هدیه داد. او درخواست کرد تا ریشه های فرهنگ چینی در این هواپیما کار شده و روی بدنه آن با رنگ های زرد و قرمز پوشانده شود. بر روی دم این امبرائر نیز آرم شخصی جکی چان نصب گردید. او که در لیست هواپیماهای شخصی افراد معروف قرار گرفته از داشتن جت خود بسیار خوشحال می باشد تا آنجا که عنوان سفیر نام تجاری امبرائر را نیز دریافت کرده است. قیمت این هواپیما با هزینه های اضافی بین ۲۰ تا ۳۰ میلیون دلار می باشد.


Image result for ‫امبرائر لگسی ۶۵۰ جکی چان‬‎

بمباردیه BD 700 بیل گیتس

بیل گیتس یکی از ثروتمندترین مردان جهان می باشد بنابراین جای تعجب نیست که او یک جت شخصی برای خودش داشته باشد. این هواپیمای بمباردیه معمولا برای فعالیت های بشردوستانه مربوط به بنیاد بیل و ملیندا گیتس استفاده می شود که مقدار زیادی از منابع مالی را در سراسر جهان به ارمغان می آورند. ویژگی اصلی این جت که آن را برای انجام چنین کارهایی منحصر به فرد کرده است توانایی پرواز بدون توقف آن برای ۶۵۰۰ مایل می باشد. این میزان معادل یک مسیر بدون توقف از توکیو به نیویورک و یا از لس آنجلس به مسکو می باشد. مبلغ پرداخت شده برای این بمباردیه ۴۵ میلیون دلار بوده است.

Image result for ‫بمباردیه BD 700 بیل گیتس‬‎

گلف استریم ۴ تام کروز

چیز عجیبی نیست که بازیگر سنگین وزن هالیوود به نام تام کروز در لیست هواپیماهای شخصی افراد معروف قرار گیرد. علاوه بر این او ۲۰ سال است که مجوز خلبانی خود را دریافت کرده و حتی در یکی از فیلم هایش کنترل هواپیما را در میان آسمان به دست می گیرد. با تمامی این اوصاف او زمان هایی که مشغول کار نیست ترجیح می دهد سراسر جهان را با گلف استریم ۴ خود پرواز نماید. این هواپیما می تواند در ارتفاع ۴۵ هزار پایی حرکت کرده و همراه خود ۱۹ مسافر را حمل نماید. او برای خرید این پرنده ۳۶ میلیون دلار پرداخت کرده است. 

Image result for ‫گلف استریم ۴ تام کروز‬‎

بمباردیه چلنجر ۸۵۰ جی زی

این باید یکی از جالبترین هدایای روز پدری باشد که از زمان آغاز شدن آن پس از قرون وسطی داده شده است. خواننده آمریکایی به نام بیانس این جت ۴۰ میلیون دلاری بمباردیه را پس از تولد دختر خود برای شوهرش فرستاد. اسم واقعی جی زی که شان کارتر می باشد در دو طرفه بدنه هواپیما نوشته شده و دارای یک آشپزخانه کامل، اتاق خواب، دو حمام و صندلی های چرم برای ۱۵ نفر می باشد.

Image result for ‫هواپیمای شخصی جی زی‬‎

گلف استریم ۵ جیم کری

داشتن توانایی خنداندن مخاطبان بدون شک بسیار سخت می باشد. بنابراین هیچ کس نمی تواند جیم کری را سرزنش نماید که پول خود را برای یک گلف استریم ۵ پر زرق و برق هزینه کرده است. تنها ۱۹۳ عدد از این هواپیما در سراسر جهان وجود داشته که تعدادی از آن ها نیز در نیروهای نظامی مختلف مورد استفاده قرار گرفته است. جت جیم کری به راحتی می تواند ۱۶ مسافر را در خود جای داده و این یکی از سریعترین هواپیماها در آسمان می باشد. او همچنین برای خرید این هواپیما ۵۹ میلیون دلار هزینه کرده است.

Image result for ‫گلف استریم ۵ جت شخصی‬‎

جت شخصی نیمار

نیمار صاحب یک جت شخصی به مدل امبرائر لِگسی ۴۵۰ است که ۱۰.۸ پوند قیمت دارد. ظرفیت این جت ۹ نفر می باشد و قابلیت پرواز در حداکثر مسافت ۴۶۶۷ کیلومتر و حداکثر سرعت ۸۵۴ کیلومتر بر ساعت را دارد. نیمار تغییراتی در سیستم این مدل هواپیما امبرائر داده است که از جمله ی آن ها می توان به بهینه سازی سیستم دید پرواز توسط دوربین مادون قرمز اشاره کرد.

کدام ستاره فوتبال دارای گرانترین جت شخصی است؟

جت شخصی دیوید بکهام

جت شخصی دیوید بکهام یک فروند بمباردیر چَلِنجِر ۳۵۰ می باشد که ۱۹ میلیون پند قیمت دارد. ظرفیت جت شخصی ستاره فوتبال دیوید بکهام ۸ نفر می باشد و قابلیت طی کردن حداکثر مسافت پرواز تا ۵۱۴۹ کیلومتر با حداکثر سرعت ۸۵۰ کیلومتر بر ساعت را دارا است. در دهه ی اخیر هواپیماهای بمباردیر از پر فروش ترین جت های شخصی بوده اند. گفته می شود که دیوید بکهام و ویکتوریا بکهام با یکی بهترین جت های شخصی دنیا سفر می کنند.


کدام ستاره فوتبال دارای گرانترین جت شخصی است؟


جت شخصی لیونل مسی

مدل جت شخصی لینول مسی امبرائر لِگَسی ۶۵۰ است و ۲۵ میلیون پوند قیمت دارد. ظرفیت جت شخصی ستاره فوتبال لیونل مسی ۱۴ نفر می باشد و دارای گارانتی ۱۰ هزار ساعت پرواز معادل با ۱۰ سال است. حداکثر مسافت پروازی جت شخصی ستاره فوتبال ۶۲۷۶ کیلومتر و حداکثر سرعت آن ۸۵۰ کیلومتر بر ساعت است.


کدام ستاره فوتبال دارای گرانترین جت شخصی است؟

کریستیانو رونالدو

رونالدو که از ستارگان محبوب و سرشناس دنیای ورزش و فوتبال در سراسر دنیا است .

مدل جت شخصی ستاره فوتبال کریستیانو رونالدو گلف‌استریم G650 است که دارای قابلیت حمل 18 مسافر می باشد. این هواپیمای خصوصی گران قیمت می تواند حداکثر تا 11260 کیلومتر مسافت را پرواز کند و حداکثر سرعت آن 981 کیلومتر بر ساعت است.

جت شخصی این ستاره ی فوتبال ۲۸ میلیون پوند قیمت دارد.

کدام ستاره فوتبال دارای گرانترین جت شخصی است؟


۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۸

نظرات

۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸
خیلی خوب بود . خسته نباشید
تبلیغات
خبرنامه

خبرنامه