آژانس مسافرتی دلژین سفرآژانس مسافرتی دلژین سفر

آژانس مسافرتی دلژین سفر

اولین آژانس متخصص کروز در ایران

۰۲۱-۲۲۰۰۱۲۱۲

دیدنی های کرابی تایلند

دیدنی های کرابی تایلند

دیدنی های کرابی؛ دنیایی از دیدنی ها و تفریحات در تایلند

کرابی یکی از شهرهای پرجاذبه، بکر و رویایی در جنوب کشور تایلند است که در کنار دریای آندمان قرار گرفته است. اگر به دنبال سفری به دور از تکنولوژی و زندگی روزمره هستید، حتما با تور تایلند به این شهر سفر کنید، جایی که از کیلومترها ساحل تماشایی و طبیعت سرسبز برخوردار است و می‌توانید در آن با قایق‌های کوچک و بزرگ کل شهر را دور بزنید و از بهشت اطراف‌تان لذت ببرید. تعجبی ندارد که کرابی با این همه زیبایی، تفریحات فراوان و هتل‌های لوکس اینقدر میان گردشگران جهان محبوب شده است.

کرابی

شهر کرابی 

کرابی شهر جذابی است که از تضادهای جالب و منحصر‌به‌فردی برخوردار است. اگر علاقه‌مند به یادگیری فرهنگ تایلندی، تماشای روزمرگی‌های مردم بومی و خرید کردن هستید، بازدید از این شهر کوچک را از دست ندهید.

شهر کرابی

خلیج مایا 

این خلیج زیبا درون جزایر شش‌گانه فی فی واقع شده است و احتمالا آن را در بخش‌هایی از فیلم «ساحل» با بازی «لئوناردو دی کاپریو» دیده‌اید. شن‌های نرم و سفید، آب‌های شفاف، صخره‌های مرجانی رنگارنگ، انواع ماهی‌های گوناگون از مشخصات جذاب خلیج مایا هستند.

خلیج مایا

جزایر فی فی 

جزایر فی فی یکی از زیباترین جاذبه‌های طبیعی جنوب آسیا است که مانند بهشتی میان شهرهای پوکت و کرابی قرار گرفته‌اند. این جزایر با زیبایی‌های حیرت‌انگیزشان مقصد رویایی و دوست‌داشتنی برای بسیاری از گردشگران هستند.

جزیره فی فی

چشمه های آب گرم کلانگ تام 

چشمه‌های آب‌گرم کلانگ تام یکی از نقاط پرطرفدار کرابی هستند که خاصیت درمانی و تسکین‌دهنده دارند و برای رفع خستگی بسیار مناسب هستند. آب این چشمه‌ها از منابع زمین گرمایی واقع در محفظه‌های آتشفشانی تامین می‌شود که به گونه‌ای راه خود را به سطح زمین باز می‌کنند. میانگین دمای این آب‌ها بین ۳۰ تا ۴۰ درجه سلسیوس است.

چشمه های آب گرم کلانگ تام

کوه پودا 

کوه پودا جزیره‌ای کوچک در کرابی و یکی از محبوب‌ترین نقاط در تایلند است. دور تا دور این جزیره کوچک را سواحل شنی سفید‌رنگ و درون آن را درختان نخل و صنوبر پر کرده‌اند، به‌طوری‌که جای جای آن مانند یک بهشت رویایی به نظر می‌رسد.

کوه پودا

ساحل فرا نانگ 

ساحل فرا‌نانگ، یکی از دیدنی‌ترین و زیباترین سواحل تایلند و قسمت کوچکی از یک شبه‌جزیره است که بین شهر کرابی و آ او نانگ جا خوش کرده است.

ساحل فرا نانگ

خلیج فانگ انگا

خلیج فانگ انگا یا جزیره جیمزباند یکی از تماشایی‌ترین نقاط ساحلی تایلند نزدیک به کرابی است. دیدن این خلیج بر هر گردشگری که به تایلند سفر می‌کند، واجب است.

خلیج فانگ انگاخلیج فانگ انگا

معبد تام سوا 

معبد تام سوا یکی از جاذبه‌های تاریخی مهم تایلند است که در کرابی واقع شده است. یکی از بی‌نظیرترین معماری‌های موجود در کرابی را در این معبد می‌توانید تماشا کنید.

معبد تام سوئو

پارک ملی مو کو لانتا 

پارک ملی مو کو لانتا یکی از جاذبه‌های طبیعی و چشم‌نواز کرابی است که قسمت عظیمی از آن را کوهستان‌های پوشیده از جنگل‌های بارانی بکر و دست نخورده تشکیل می‌دهند. کوه لانتا محل زندگی کولی‌ها در کرابی است که اقامتگاه‌های کوچکی در آن ساخته‌اند و از طریق جمع‌آوری صدف و ماهیگیری، امرار معاش می‌کنند.

پارک دریایی کو لانتا

موزه معبد کلانگ توم 

موزه معبد کلانگ‌ توم یکی از قدیمی‌ترین جاذبه‌های تاریخی کرابی است که از جایگاه ویژه‌ای در این جزیره برخوردار است. در این موزه می‌توانید مجموعه‌ای از ابزارهای آیینی و مذهبی، وسایل برنزی، پیکره‌های سنگی و گلی، جانوران و ابزارهای سنگی را تماشا کنید. قدمت بنای معبد این موزه به ۵ هزار سال قبل بازمی‌گردد.

موزه معبد کلونگ توم
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸

نظرات

تبلیغات
خبرنامه

خبرنامه