آژانس مسافرتی دلژین سفرآژانس مسافرتی دلژین سفر

آژانس مسافرتی دلژین سفر

اولین آژانس متخصص کروز در ایران

۰۲۱-۲۲۰۰۱۲۱۲

MSC VIRTUOSA جدیدترین کشتی این کمپانی

MSC VIRTUOSA جدیدترین کشتی این کمپانی

MSC VIRTUOSA


جدید ترین کشتی کمپانی MSC  که قرار است در نوامبر سال 2020 به آب انداخته شود VIRTOUSA  نام دارد . این نام از virtuoso به معنی هنرمند و کسی که در موسیقی مهارت دارد ، الهام گرفته شده است . طبق روال همیشگی کشتی های  MSC  هر طبقه و عرشه نامی مخصوص به خود دارد که در این کشتی هر عرشه نام یک ساز و آلت موسیقیایی میباشد. ساخت این کشتی از سال  2016 و با بودجه حدود 800 میلیون یورو آغاز شد . 

این کشتی جز بزرگترین های این کمپانی و خواهر خوانده GRANDIOSA   میباشد . ( اصطلاح خواهر خوانده به این دلیل بکار گرفته میشود که نقشه و ساختار هردو کشتی شبیه هم میباشد ). 

این کشتی حدود 6300 نفر ظرفیت مسافرگیری همراه با 1700 نفر خدمه خواهد داشت . تعداد کابین های کشتی 2405 و تعداد طبقات آن 19 طبقه ( 14 طبقه مسافر گیری ) خواهد بود .

مطابق آخرین مدل های کمپانی MSC  این کشتی از جدیدترین فناوری های دیجیتالی و آخرین دستاورد های تکنولوژی بهره مند خواهد بود . سقفهای  LED  دستیار صوتی هوشمند ZOE  در کابین ها و پشتیبانی از اپلیکیشن MSC FOR ME  برخی از این امکانات میباشند .

MSC Virtuosa

MSC  برای تفریحات و سپری کردن اوقاتی خوش در این کشتی با دیگر سنگ تمام گذاشته است . از همکاری با یکی از مشهور ترین گروهای نمایشی جهان بنام   Cirque du Soleil تا چهار استخر روباز و سرپوشیده ، پارک آبی ، بولینگ ، فضاهی مخصوص کودکان در رده های سنی های مختلف ، بدنسازی ، SPA  و  .....

به این ها اضافه کنید برنامه هر روز و هرشب موسیقی زنده ، مهمانی ها در بار ها و کلاب و فضا های مختلف کشتی که برای هر تیپ و سلیقه و رده سنی برناه های مخصوص وجود دارد .

در رابطه با رستوران ها و پذیرایی این کشتی نیز مانند همیشه بوفه 24 ساعت و رستوران هایی که استفاده از آنها برای عموم مسافرین رایگان میباشد وجود دارند همراه با رستوران های همیشگی MSC  مانند خانه استیک ، رستوران مکزیکی وغذاهای دریایی و ....

این کشتی دارای 12 رستوران خواهد بود که در مورد جزئیات دیگر رستوران ها و اینکه آیا اتفاق جدید در این زمینه خواهد افتاد باید صبر کنیم تا افتتاحیه رسمی کشتی . 


نوع کابین های این کشتی مطابق به استاندارد همیشگی این کمپانی در مدل های آخر خود میباشد و کابین های دوبلکس ، 

MSC Yacht Club در کنار کابین های همیشگی  INSIDE , OCEAN ,BALCONY , SUITE  در دسترس خواهند بود . 

این کشتی در ابتدا فعالیت خود در حوزه مدیترانه و مسیر ایتالیا ، اسپانیا ، فرانسه و مالت آغاز خواهد کرد . 

به هر حال بعد از اتفاقات تلخ اخیر و شیوع ویروس کرونا بی صبرانه منتظر رفع محدودیت ها و کنترل این بیماری هستیم تا ماجراجویی های خود را با کشتی های جدید و این نمونه خاص و دوستداشتنی ادامه دهیم . 


MSC Virtuosa Cruise - Ship Review - Photos & Departure Ports on ...

MSC Virtuosa floated out and launching October 2020 - Cruiseguru


۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۹

نظرات

تبلیغات
خبرنامه

خبرنامه