آژانس مسافرتی دلژین سفرآژانس مسافرتی دلژین سفر

آژانس مسافرتی دلژین سفر

اولین آژانس متخصص کروز در ایران

۰۲۱-۲۲۰۰۱۲۱۲

شش نکته برای سفر ماه عسل با کروز

شش نکته برای سفر ماه عسل با کروز

قطعا ماه عسل یکی از مهمترین سفرهایی است که هر فرد در طول زندگی خود تجربه میکند . 
مقاصد زیادی برای این سفر وجود دارد اما قطعا سفر با کروز یکی از بهترین آنها میباشد . سفر بر گستره نیلگون دریا با مناظر شگرف طلوع و غروب خورشید ، برنامه های جذاب روزانه کشتی ، بازدید از چند شهر میتواند تجربه از لحظات رویایی و رمانتیک ، آرامش ، هیجان و ماجراجویی را در قالب یک سفر به شما هدیه کند .

حالا اگر قصد دارید سفر کروز را برای ماه عسل انتخاب کنید به شش نکته زیر توجه داشته باشید .

7 Honeymoon Cruise Tips (Photo: Princess Cruises)

1. برنامه سفر دقیق و عالی 

خب برای آنکه بتوانید بیشترین بهره را از ماه عسل خود ببرید حتما برای خود برنامه ریزی دقیق کنید . از ساعات توقف کشتی در شهر ها و بنادر مختلف آگاه باشید ، دیدنی ها و جذابیت هایی را که در هر شهر علاقمند به بازدید آن هستید از قبل تعیین کنید . شاید وقتی که برای ماه عسل به سفر رفته اید بجای بازدید از یک مکان تاریخی ترجیح دهید در رستورانی رمانتیک با همسرتان غذا صرف کنید . پس برای جلوگیری از سردرگمی و حفظ آرامش از قبل از سفر برای تمامی شهرها  برنامه خود را تنظیم کرده باشید . ضمن اینکه کروز لاین های معتبر جهان مانند MSC , NORWEGIAN , CELEBRITY برنامه های خاص زیادی برای زوجین دارند پس بهتر است از برنامه های روزانه کشتی نیز آگاه باشید . این برنامه ها معمولا یک روز قبل به مسافرین اطلاع داده میشود . 

young couple hugging with eyes closed on a cruise ship

2. از اتاق خواب خود آن طور که میخواهید لذت ببرید

طبیعتا شما زمان کمی برای ماه عسل خود دارید و باید ماه عسل تان بیش از یک تعطیلات معمولی باشد. به همین دلیل کابین و اتاق شما بسیار اهمیت پیدا میکند و قطعا منظره آبی بیکران دریا و طلوع و غروب خورشید میتواند لحظات رویایی به شما هدیه کند . 

پس بهتر است کابین های اینساید و اوشن که منظره و دید آنچنانی ندارند را فراموش کنید .

بنابراین کابین های بالکنی میتوانند گزینه خوبی برای راحتی شما باشد اما اگر از لحاظ هزینه مشکلی ندارید ، ما به شما سوییت های YACHT CLUB را پبشنهاد میکنیم چرا که شما از پیش خدمت 24 ساعته برخوردار هستید و این امکان را به شما میدهد حتی اگه دوست نداشته باشید برای صرف غذا به رستوران بروید ، میتوانند همان غذا را به اتاق شما بیاورند.

امکانات سوییت ها بسته به کروز لاین ها متفاوت است اما میتوان گفت الویت برای سوارشدن و پیاده شدن  و همچنین دسترسی به صندلی ها برای تماشای نمایش و تئاتر  نیز قائل می باشند . 

How to choose the perfect cruise for you


3. از غذاهای خاص لذت ببرید

"بعد از عشق ، هیچ چیزی جز غذا نمیتواند روح و جسم آدمی را تسکین دهد"

 برای لذت بیشتر از تمامی رستوران های کشتی استفاده کنید . تمامی کشتی های کروز هم رستوران هایی دارند که بصورت رایگان به مسافرین سرویس میدهند هم رستورانهایی که شامل هزینه میشوند . جای تعجب نیست که رستورانهایی که هزینه مازاد دارند غذاهایی هیجان انگیز تر نیز سرو میکنند . پس توصیه میکنیم از انواع رستوران های کشتی استفاده کنید . درسته هزینه را کمی بیشتر میکند اما خب ماه عسل سفر معمولی نیست .

اگر جز افرادی هستید که علاقه زیادی  به خوردن دارید و برای آن حاضر به هزینه کردن هستید می توانید از میهمان داران کشتی تقاضا کنید که یک میز خاص ( میز مخصوص سر آشپز ) را برای شما رزرو کنند که بتوانید از غذاهای لذیز و سینی مخصوص سر آشپز لذت ببرید

Best Cruises for Couples: Adult only Disney River Cruise

4 . خلوت دو نفره

هنگام رزرو برنامه سعی کنید مسیر ها و کروز لاین هایی را انتخاب کنید که خیلی شلوغ نیستند تا در هنگام سفر و در فضاهای کشتی راحتر جاهایی برای خلوت کردن با عشقتان را داشته باشید . خب معمولا استقبال از کروز لاینهای معتبر بالاست اما با یک مشاوره با آژانس حرفه ای میتوانید با همین کروز لاینها زمان و مسیر هایی را انتخاب کنید که هم هیجان و جنب جوش را تجربه کنید هم لحظات دو نفره خاص بر عرشه کشتی .

10 Things Every Couple Should Consider Before Choosing Their Cruise

5. ماساژ های مخصوص زوجین

ماساژ را فراموش نکنید . اکثر کروز لاینهای معتبر دارای اتاق های ماساژ و spa  و امکاناتی نظیر این هستند . خبر بد اینکه معمولا این خدمات شامل شارژ اضافه میشود . اما تجربه یک ماساژ دو نفره و ریلکس کردن در کنار همسرتان چیزی نیست که به راحتی بتوان از آن عبور کرد .

Couples Massage Room on Carnival Dream: Carnival Dream Cruise Ship ...

6. هنگام رزرو قصد سفر خود را  اعلام کنید

در هنگام رزرو کروز اعلام کنید که این سفر برای ماه عسل می باشد شاید در زمانی که شما قصد سفر دارید بابت این مسئله امکانات مازادی به شما داده  نشود ، اما اگر از طریق یک آژانس حرفه ای اقدام به رزرو این سفر می کنید این امکان وجود دارد  با اعلام این مسئله خدمات مازاد و جذاب رایگانی از طریق آژانس در کشتی برای شما در نظر گرفته شود .  بسیاری از کروز لاین ها خدمات متنوع رایگان و غیر رایگان زیادی برای مسافرینی که در ماه عسل هستند در نظر می گیرند .

شما با اعلام این نکته پیش از سفر خود از این برنامه ها آگاه شوید تا در صورت تمایل از آن استفاده کنید

How Much Does a Cruise Cost – Estimate the Cost of Your Cruise...


۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹

نظرات

تبلیغات
خبرنامه

خبرنامه