آژانس مسافرتی دلژین سفرآژانس مسافرتی دلژین سفر

آژانس مسافرتی دلژین سفر

اولین آژانس متخصص کروز در ایران

درباره ما

درباره ما

درباره دلژین

دلژین در لغت به معنای زندگی خوش است... چیزی که هدف اصلی بسیاری از سفرهای ما است و دلژین سفر قصد دارد این امر را به بهترین شکل برای شما فراهم سازد.

ما دلژینی ها با سال ها تجربه شخصی و خانوادگی در بازار گردشگری ایران ، تحصیلات مرتبط با گردشگری و سفرهای بسیار، همواره تمام تلاشمان را در ارائه بیشترین سطح آگاهی و ارائه خدمات مطلوب و البته متفاوت درفضایی دلنشین و صمیمی به شما مسافرین عزیز و همکاران محترم بکار گرفته ایم .

اکنون نیز پس از آنالیز کامل مارکت ایران و آینده دنیای کروز با کوشش بسیار زیاد جهت تسهیل سفرهای دریایی و لذت بردن هموطنان عزیزمان از کشتی های لوکس کروز، مقاصد جدید سفر و خدمات متفاوت، مفتخر هستیم خود را به عنوان اولین آژانس ایرانی متخصص در سفرهای کروز با ارائه کاملترین و متنوع ترین پکیج های کشتی کروز به شما عزیزان معرفی کنیم. امیدواریم بتوانیم باز هم با ارائه خدمات متمایز و چیزی فراتراز آن، موجب دلگرمی شما عزیزان باشیم...

  • دلژین سفر اولین آژانس ایرانی متخصص سفرهای کروز و سایرتور های لوکس خاص
  • نماینده انحـصاری و فروش بیـش از 15 کروز لاین معتبر جـهانی
  • اولین و تنها عضو ایرانی CLIA(انجمن بین المللی سفرهای کروز)
  • بالاترین میزان فروش کروز مسیرهای خلیج فارس درایران
  • اولین و تنها برگزار کننده تور کروز کوبا و کروز هنگ کنگ
  • فروشنده فـعال کـروز مسـیر هـای اروپـا، آسـیای شـرقی و کـروز جزایر یونان بدون نیاز به ویزا

دلژین +

دلژین پلاس برخی از مقاصد سفر مانند ترکیه ، امارات ، کشور های آسیای میانه و آسیای شرقی همواره از مقاصد پرطرفدار هموطنان عزیز بوده و می باشد که متاسفانه ددر بسیاری از مواقع دچار یکنواختی در طراحی برنامه ، عدم مشاوره علمی و صادقانه و کیفیت پایین خدمات گردیده است. دلژین سفر با تجربه بسیار در این مقاصد ، دسترسی به ده ها سیستم رزرواسیون معتبر بین المللی و همکاری با بهترین آژانس های خارجی همواره تمام تاش خود را در طراحی پکیج های بیشتر ، مشاوره بهتر و کیفیت بالاتر خدمات را در همین مقاصد پرطرفدار در کنار پاسخگویی مازاد به شما عزیزان بکار گرفته است.


دلژین Luxury

سفرهای لوکس و سفر به مقاصد خاص و جدید از رسالت های اصلی دلژین سفر می باشد. ما با همکاری مستقیم با برند هتل های لوکس و کمپانی های اجاره ی لیموزین ، قایق های خصوصی و متخصصان برگزاری ماه عسل ، لذت زیاد شما از خدمات لوکس را در سراسر دنیا به راحت ترین شکل ممکن برایتان میسر ساخته ایم و همانطور که پیش تر گفته شد ، با مطالعه و تلاش بسیار در کنار تور های کروز ، امکان ارائه تورهای هوایی با کامل ترین خدمات را به مقاصد جدید و دیدنی بسیاری را خواهیم داشت. از کوبا و دومینیکن رویایی در دریای کارائیب تا جزایر فوق العاده سیشل و موریس در آفریقا و هنگ کنگ و ماکائو ی هیجان انگیز در آسیا .


دلژین Event

یکی از مهم ترین دلایل سفر ها در سراسر دنیا شرکت در رویداد های تجاری و تفریحی اعم از نمایشگاه ها ، فستیوال ها ، کنسرت هاو ... می باشد . دلژین سفر ، با داشتن تیمی جوان و خلاق در کنار ارتباط با همکاران زیادی در سراسر دنیا ، به طور دائم در حال رصد و اطلاع رسانی این وقایع بوده و تاکنون موفق به برگزاری حرفه ای تور های گروهی بزرگ جهت شرکت مسافران عزیز در رویداد های تجاری و تفریحی سراسر دنیا گردیده است. از نمایشگاه های دبی تا کارناوال ریو در برزیل ، جشن های تایلند و فستیوال های موسیقی اروپا در کشور های بلژیک ، هلند ، صربستان و ...برای دیدن صفحات ما در شبکه های اجتماعی اینجا کلیک کنید.
۱۲ تير ۱۳۹۶
تبلیغات
خبرنامه

خبرنامه